17.2.13

Tout Franchement


Ile razy zdarzało Wam się wstać rano i pomyśleć: "Nie, dzisiaj ruszam w świat bez makijażu?" Pomimo barier osobistych na pewno niejedna z nas marzy o tym, żeby pokazać się w wersji nude. Nie każda jednak ma wystarczająco dużo odwagi, aby to zrobić. Jestem naturalną blondynką, mam jasne brwi oraz rzęsy. Powoduje to, że makijaż bardzo mnie zmienia. To taka trochę gra aktorska z innymi ludźmi :) Uważam jednak, że kiedy chcemy, powinnyśmy nie bać się swoich naturalnych wersji i zaprzyjaźnić się z nimi. Dlatego też dzisiejsza sesja jest, uwaga uwaga BEZ MAKIJAŻU! 

How many times has it happened to you to get up in the morning and think, "No, today I'm into the world without make-up?" Despite the personal barriers certainly many of us dream about showing up in the version 'nude'. However, not everyone has enough courage to do it. I'm a natural blonde, I have blonde eyebrows and eyelashes. The result is that make-up changes me quite. It's a bit like acting with other people :) Anyway, I think that when we want to, we shouldn't be afraid of our natural version and make friends with it ;) That is why today's session .. attention attention .. is WITHOUT MAKE-UP!


pictures by Klaudyna Schubert, postprocess by me
photos were taken at Klaudyna's home, thank you for that 
-
my nails were done at One Nail Bar by Marcelina Firszt - she's the best 


from the top: sweater + lace top PATIT VINTAGE FASHION

Take care & lots of hugs,
Weri,

13 komentarzy:

 1. to jest natura w super wydaniu ! paznokcie są świetnym kontrastem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. paznokcie <3 ! masakro boskie !

  OdpowiedzUsuń
 3. paznokcie naturalne? boskie sa!!

  OdpowiedzUsuń
 4. urocze bo naturalne ... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie każdy może pozwolić sobie aby pokazywać się bez makijażu ale Ty wygladasz świetnie !

  OdpowiedzUsuń
 6. Natchnęło mnie :D Dziewczyny, teraz jestem po raz kolejny w trakcie przeprowadzki, ale jak się ogarnę, musimy się umówić :))

  OdpowiedzUsuń
 7. DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ! Miałam obawy z początku co do wstawienia tych zdjęć, ale widzę że bardzo mnie ciepło przyjęłyście w takiej wersji <3 Całuski Weri!

  OdpowiedzUsuń
 8. That's actually quite brave what you did here, but i really like the result :)

  OdpowiedzUsuń