7.4.13

Big City Life


Jeśli nie ma się co się lubi, to się lubi co się ma! Tak jakoś pisząc dzisiejszy post skojarzyło mi się z piosenką "Big City Life" brytyjskiego zespołu Mattafix i choć Kraków do największych miast się nie zalicza, to jednak kocham to miasto i jak narazie nigdzie się stąd nie ruszam :) Moim zdaniem jednak cover szczecińskiego duetu OHO!KOKO lepiej pasuje do naszego "miasteczka", właśnie przez przypadek znalazłam ... posłuchajcie z resztą sami! :)

Beggars can't be choosers! Somehow writing today's post I associated it with the song "Big City Life" by the British band Mattafix and although Cracow may not be counted as one of the major cities, I love this city and so far I'm not moving anywhere else :) But, in my opinion, the Stettin - duo OHO!KOKO's cover sutis a lot better to our towny, just found by chance ... listen to it yourself! :)


photographed by KLAUDYNA SCHUBERT, postprocess ME
photos were taken at the CRACOVIAN MAIN SQUARE

I was wearing 
CODELLO scarf | GUESS winter(!)jacket | VERO MODA leatherlook-leggings | 
TIMBERLAND shoes | H&M earrings | CYNAMONKOWO bracelet | LIEBESKIND bagRdzawą bransoletka z małą czarną wstążką zakupiłam już jakiś czas temu przez Internet u Cynamonkowo. Każdy model jest własnoręcznie tworzony od początku do końca przez Zuzę (projektantkę) przez co kupując u niej pewien model możecie być pewni, że nikt w takiej samej się nie pojawi ;)
Poniżel kilka modeli podobnych do tego, który mam na sobie dzisiaj:

I bought te rust-colored bracelet with a small black ribbon some while ago via Internet at Cynamonkowo. Each model is entirely handmade by Zuza (designer). Buying a piece of jewelry from her you can be sure that no one  else will have the same one ;)
I've found several models similar to the one I'm wearing today:See you next week!
Weri

10 komentarzy:

 1. bransoletka środkowa na dole jaka piękna chce ją!!

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowna biżuteria i ten uśmiech!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! .. A jeszcze jakiś czas temu czytałam, że jest przerażający :D :*

   Usuń
 3. och,moje ukochane miasto <3
  śliczny uśmiech :)

  OdpowiedzUsuń
 4. aaaa uwielbiam ich cover!

  świetnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj tak przegladalam ich playliste i maja jeszcze kilka takich fajnych ;)

   Usuń
 5. OMG ... zmień te brwi, bo wyglądają jak odrysowane od szklanki. Po pierwsze - za czarne, po drugie - za sztuczne. Aż rażą w oczy.

  OdpowiedzUsuń