2.1.13

Opa Gangnam Style!


Witajcie Kochani w nowym, 2013 roku! 

Mam nadzieję, że mieliście udanego Sylwestra! Ja wciąż jeszcze jestem w szampańskim nastroju :) Dzisiaj przygotowałam dla Was post, w którym główną rolę odgrywa bluzka ze słynnym motywem "Gangnam Style" i jego wykonawcą PSY. 

_____________________________________________________________________________________________________________

Welcome to the new, 2013 year, my dears!

I hope you had a pleasant New Year's Eve! I'm still in a champagne - mood :) The post I have prepared for you today is about my sister's top with the famous motif "Gangnam Style" by PSY.
Przez dłuższy czas zastanawiałam się nad fenomenem tej piosenki. Jest szybka, skoczna, rytmiczna, śpiewa ją azjatycki piosenkarz, wpada w ucho. Czyżby zaczynała się moda na Azję i k-pop? W każdym razie nie miałam pojęcia, że "Gangnam Style" oznacza po koreańsku życie w luksusie, a samo Gangnam jest dzielnicą Seulu, kojarzoną z bogactwem i przede wszystkim, modą! Tak więc chyba wszystkie fashionistki powinny zacząć śpiewać tę piosenkę! :P

_____________________________________________________________________________________________________________

For a long time I wondered about the phenomenon of the song. It's fast, upbeat, rhythmic, performed by an Asian artist, catchy. Is it possible that a hype for Asia and k-pop has started? Anyway, I had no idea that "Gangnam Style" in Korean means living in luxury, and Gangnam itself is a district of Seoul, that distinguishes the richness and, above all, fashion! So, I guess, all fashionistas should start singing that song! :P
pictures by Natalia Pisarek | me

buty / shoes : GINO ROSSI

Weri,


8 komentarzy:

 1. no comment, baby

  OdpowiedzUsuń
 2. super T-shirt !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zawsze ciekawie i zaskakujaco!!!
  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny look, młodzieżowy i naturalny, tylko te brwi mi jakoś do tego nie pasują. Ogólnie rezygnowałabym z tak ostrego podkreślania ich. Wystarczy dobra szminka na Twoje naprawdę mega fajne, pełne usta i więcej nie trzeba;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, i już tak nie podkreślam - aczkolwiek mi się cos w tym podobało i nie czułam się przez nie jakoś nieswojo :)

   Usuń