9.1.13

Trying Not to Love You

Witajcie! Przewidywania Oli odnośnie pogody niestety się nie sprawdziły. Zamiast wiosny mamy zimę, przynajmniej tutaj u nas w Krakowie. I to ze śniegiem! Chyba przyjdzie nam trochę poczekać na zmianę , chociaż w Polsce z nią to nigdy nic nie wiadomo. Pogoda jest prawdziwie nieprzewidywalna!

Zastanawiam mnie fakt, czy trend burgundu utrzyma się na następny sezon? Patrząc z perpsektywy pasteli, które mają dość mocną i ustabilizowaną pozycję w polskim streetstyle'u, możliwe, że i burgund znajdzie swoje wierne grono wielbicieli:)

Ostatnio coraz bardziej jestem przekonana do mocnych kolorów na ustach. Dawniej wiadomo, błyszczyki zajmowały czołowe miejsce w mojej kosmetyczce. Teraz ulega to zmianie, gdyż zauważam, że kolorowa szminka działa cuda! Dzięki niej możemy wydobyć głębię koloru z całego ubioru.


Hello! Ola's predictions about weather unfortunately did not come true. Instead of spring we have winter, at least here in Cracow. And with snow! I guess we will have to wait for a change, though in Poland you never know. The weather is truly unpredictable!

I wonder whether the burgundy trend will continue next season? Looking at pastels, which have a quite strong and stable position in the Polish streetstyle, possibly burgundy finds its faithful group of fans, too :)

Recently, I am more and more convinced to strong colors on lips. A while ago, lipglosses occupied my make-up bag. It is a change, the color lipstick works wonders! It allows you to bring out the depth of colors of the outfit.

pictures by Natalia Pisarek | me

buty / shoes : GINO ROSSI sweter / sweater : ONLY | szminka / lipstick: YSL

Weri,


PS:  Wykonawcą piosenki w tytule jest Nickelback. 
The author of the song in the title is Nickelback. 

9 komentarzy:

 1. Weri i love your blog about weather forecast!!!!!! xoxoxoxoxoxo

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, kolejna krakowska blogerka, co więcej nawet dwie krakowskie blogerki! :) Mam nadzieję, że będziecie się chciały z Nami (innymi blogerkami) zintegrować i wpadniecie na spotkanie - pewnie w lutym, w Krakowie. :)

  Dokładnie, biały puch pokrył krakowskie ulice, ja akurat w Krakowie nie mieszkam, ale studiuję i prawie codziennie bywam, więc potwierdzam - śnieżnie i to bardzo. Bardzo spodobał mi się Twój sweterek, a usta masz genialne!

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Niezmiernie nam milo! I dziekuje za komplementy :* Pozdrawiamy!

   Usuń
 3. Weronika, zdjecia przesliczne!!! i... dowod na to , ze proste zestawienie i mocny makijaz doskonale lacza sie w jedna calosc.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje, uwielbiam prostote w ubiorze :) Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Akceptacja komentarzy,to jakiś żart...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy sweterek!!!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń